-
Her starter primærsosialiseringenen der Carl Erik sosialiseres med far Carl William og mor Nora -
Faren heter Carl William og moren heter Nora
-
Han er født inn i en sosse familie i Bærum
-
Starter i barnehagen da han er 1 år.
-
-
Han blir ganske god etter hvert
-
Carl Erik skaffer mange venner som for eksempel Carl Magnus og Preben
-
Han blir mobbet gjennom 8ende til 10ende klasse for å bare ha 2 etasjes hus og en bmw m6.
-
Han starter studie og klarer seg fint der, han begynte også i sommerferien å prøve ut alkohol og slikt
-
Imens han har gym brekker han armen og må slutte med golf i en lengre periode dette gjør han depressive
-
Han begynner å drikke mer og tester ut andre stoffer som hasj.
-
Her slutter sekundær sosialiseringen til Carl Erik han har blitt venn med for eksempel Carl Magnus og Preben som han er gode venner med og spiller golf med.
-
Han begynner å studere etter sommerferien og tar master i økonomi og administrasjon på BI og skaffer seg leilighet i sentrum med økonomisk hjelp av foreldrene. Han begynner å feste mer og prøver ut stoff som kokain.
-
Han jobber nå som aksjemegler og tjener mye penger men han er depressive og alene.
-
Han har donert mye penger til veldedighet og har blitt avhengig av kokain for å bli glad, han er så ute og kjører da han kræsjer ut i havet ved oslo og drukner