Timetoast

 • Olav Ehala Heliloojate Liidu esimees

  Olav Ehala Heliloojate Liidu esimees
  Aastast 1991 on Olav Ehala Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud (1998 dotsent, 2004 professor) ning oli 2001–2014 Eesti Heliloojate Liidu esimees. Sai ametikõrgendust.
 • alustas Eesti Muusikaõpetajate Liit.

  alustas Eesti Muusikaõpetajate Liit.
  Liidu tegevuse eesmärkideks on muusikahariduse edendamine, muusikaõpetaja elukutse tutvustamine ja tähtsuse teadvustamine, õpetajate valmisoleku kujundamine elukestvaks õppeks, Eestisisese ja rahvusvahelise erialase info vahendamine ning hariduses toimuvate protsesside mõjutamine.
 • Pankrot (Toe Tag)

  Pankrot (Toe Tag)
  "Pankrot" on eesti hiphopansambli Toe Tag laul. Lugu pärineb ansambli 2004. aasta plaadilt "Legendaarne", selle singlit jagas Hansapank meenena. Pala mängiti mais 2006 ka MTV-s.
 • Ohio Northern University´ s esines Tõnu Kõrvits

  Ohio Northern University´ s esines Tõnu Kõrvits
 • Ilmus Mamma Mia!

  Ilmus Mamma Mia!
  "Mamma Mia! Siit me tuleme taas" on 2018. aastal ilmunud Ameerika Ühendriikide ja Suurbritannia muusikafilm, mille lavastas Ol Parker. Linateos on järg 2008. aasta filmile "Mamma Mia!", mis on valminud samanimelise muusikali põhjal, kasutades ABBA muusikat.
  https://et.wikipedia.org/wiki/Mamma_Mia!_Siit_me_tuleme_taas
 • Ilmus Terminaator "Ingli puudutus"

  Ilmus Terminaator "Ingli puudutus"
  Lood:
  "Osa minust"
  "See ei ole saladus"
  "Armudes üksindusse"
  "Romula"
  "Preeriatuul"
  "Pankuri tütar ja töölise poeg"
  "Šaakali päev"
  "Ainult sina võid mu maailma muuta"
  "Alkeemik"
  "Viski"
  "Tahan ärgata üles"
  "Lasud"
  "Nagu esimene kord"
  "Ingli puudutus"
  "Ütle miks?"
  "Pilves selgimistega"
 • Suri Eino Tamberg

  Suri Eino Tamberg
  24.12.10 suri helilooja
 • Ilmus Getter Jaani "Jõuluvalgus"

  Ilmus Getter Jaani "Jõuluvalgus"
  Albumi nimiloo on kirjutanud Sven Lõhmus, kuid ülejäänud lood on juba klassikaks saanud jõululaulude uusversioonid.Plaadil teevad kaasa ka mitmed külalisesinejaid: “Little Drummer Boy” koos Triin Niitoja ja John 4-ga ning karavani legendaarne “Talveöö” koos Karl Madise ja Koit Toomega, kellega Getter läheb 18. mail Rapla kirikust algavale kontserttuurile “Jõuluvalgus”
 • Lady Gaga kontsert Tallinna Lauluväljakul

  Lady Gaga kontsert Tallinna Lauluväljakul
  1. augustil korraldab BDG koostöös Live Nation Global Touring’uga Tallinna Lauluväljakul maailma popstaari number üks Lady Gaga suurejoonelise ball-kontsertetenduse, mis toimub lauljatari uue maailmaturnee «The Born This Way Ball» raames.
 • Tallinna lauluväljakul esines Elton John

  Tallinna lauluväljakul esines Elton John
  Maailma suurmaid tähti Elton John tähistab laupäeval 29. juunil Tallinna Lauluväljakul suurkontserdiga oma hiilgava karääri 40. aastapäeva. Koos oma bändiga saabuv briti muusika ikoon toob lauluväljakule kokku kolm generatsiooni tema talendi austajaid.
 • Tallinna lauluväljakul esines David

  Tallinna lauluväljakul esines David
  13.juunil esineb Tallinna Lauluväljakul elektroonilise tantsumuusika superstaar David Guetta.
  Tallinna kontserdi näol on tegemist artisti regiooni suurima publikuarvuga showga. „Eestimaine kuulajaskond on harjunud igal suvel saama osa ühest megashowst, 13. juuni David Guetta show ongi tänavuse suve suurkontsert,” lausus Loog. „ Show heli-, valgus- ja visuaallahendused on väga esmaklassilised ning võtavad hingetuks.
 • muusikaaasta

  muusikaaasta
  1. aasta oli Eestis kuulutatud muusika-aastaks. Seda sooviga tõsta sellel aastal Eesti mitmekülgne muusikaelu tähelepanu keskpunkti, tutvutstada muusika loojaid, esinejaid ning innustada muusikahuvi ja rolli Eesti inimeste elus. Muusika-aasta raames toimusid erinevad kontserdid, festivalid, konkursid, konverentsid, koolikontserdid, loengud, näitused jpm.
 • Eesti Laul 2016

  Eesti Laul 2016
  Eesti Laul 2016 oli kaheksas Eesti Laulu võistlus ja 23. Eurovisiooni lauluvõistluse Eesti eelvoor. Toimus kaks poolfinaali – 13. ja 20. veebruaril ja finaal 5. märtsil 2016. Võistluse võitja Jüri Pootsmann lauluga "Play" esindas Eestit 61. Eurovisiooni lauluvõistlusel Rootsi pealinnas Stockholmis.
 • Priit Pajusaare lastemuusikal (Lotte Unenäomaailmas)

  Priit Pajusaare lastemuusikal (Lotte Unenäomaailmas)
  “Lotte Unenäomaailmas” juhatab vaatajad jänes Adalberdi unenäkku, kus võib kohata nii kõikvõimalikke kummalisi tegelasi – alustades üleannetutest ustest ning lõpetades lootusetult ühte põimunud kinga ja kohvitassiga – kui sattuda kõikvõimalikesse rohkem või vähem pentsikutesse situatsioonidesse. Lühidalt öeldes osutubki Unenäomaailma lõksu jäänud Adalberdi päästmine üle ootuste värvikaks ja haaravaks seikluseks.
 • suri Eesti trummar Kuldar Eller

  suri Eesti trummar Kuldar Eller
  29-aastane trummar suri 20.01.18
 • Narva Oopripäevad. Händeli

  Narva Oopripäevad. Händeli
  See on festival, kus saab tutvuda kaasaegse klassikalise muusikaga, vaadata ja kuulata maailma esietendusi ning töid noortelt loovisikutelt (muusikud, kunstnikud, lavastajad), kes esitlevad koostöös oma valdkonna professionaalidega juba tuntud klassikat.
 • Maskis Laulja esimene saade

  Maskis Laulja esimene saade
  Sellel kevadel vaimustab TV3 Eesti telepublikut täiesti uue, üle maailma vaatajarekordeid purustanud salapärase telesensatsiooniga „Maskis laulja“, mille juhiks saab Mart Sander. Tegemist on parima meelelahutusega, mis on pöörane, lõbus ja mis kõige põnevam – kogu maailmas nimetatakse seda televisiooni kõige paremini hoitud saladuseks.