5dd267 300x227

Історія макіяжу

 • 50-ті роки

   50-ті роки
  Макіяж 50х відрізнявся своєю жіночністю і кокетством. Це відбивалося у всьому, від одягу до укладок і макіяжу. Виглядати не привабливо хоча б удома, в ті роки було не дозволено.
 • 55-ті роки

  55-ті роки
  Дівчата ставили акцент відразу на очах і на губах. Очі були підкреслені чорними, грайливими стрілками. Вони відрізнялися по товщині, але їх наявність була обов'язковою. А так же з'явилися накладні вії, які так полюбилися дамам. Помада використовувалася яскраво-червоних відтінків. Брови в ті роки нарешті то придбали товщину, їх підкреслювали олівцем і надавали вигнуту форму. Макіяж 50-х років є актуальним і в наш час.
 • 60-ті роки

  60-ті роки
  У 60-ті роки в макіяжі з'явилося те саме правило: «акцент або - на очі, або - на губи». Найчастіше увага приділялася саме очам. На них і зупинимося докладніше. У макіяжі очей дівчини прагнули досягти ефекту невинних, лялькових, широко розкритих очей. Тіні - світло-сірих або бежевих тонів, чіткі лінії стрілок і добре прокрашенние густі вії. Це принципи макіяжу очей 60х. Колір обличчя - натуральний, брови природної, зігнутої форми, на губах - натурально-бежеві відтінки помад.
 • 65-ті роки

  65-ті роки
  Макіяж 1960-х років - це, перш за все, ідеальна шкіра. Тон, пудра і рум'яна повинні бути накладені майстерно і делікатно, так, щоб колір обличчя був по-дитячому прекрасним, але при цьому складалося враження, що косметика на обличчі відсутня. Помада втратила свою лідируючу позицію. У моді панували неяскраві приглушені кольори, найпопулярнішим засобом для губ стає блиск, створює ілюзію природності. На перше місце виходить макіяж очей.
 • 70-ті роки

  70-ті роки
  Недбалість була властива і макіяжу 70-х років. Ось його основні особливості: широкі, натуральні і навіть скуйовджене брови;
  природний колір обличчя (веснянки на шкірі більше не маскують);
  яскраво окреслені очі з неймовірними кольорами тіней (особливо популярними були блакитні та зелені відтінки);
  густо нафарбовані вії, як і в макіяжі 60-х років;
 • 75-ті роки

  75-ті роки
  у другій половині 70-х з розвитком стилю диско в моду ввійшла помада з блискітками, яскрава рум'яна і сяючі, що переливаються тіні для очей;
  панки фарбували очі густими чорними або отруйно-кислотними тінями, а губи - чорною або зеленою помадою.
 • 80-ті роки

  80-ті роки
  Найбільш популярним
  Бізнес леді. Цьому образу притаманні жакети і піджаки з подплечниками, туфлі-човники, брючні костюми. Особливість макіяжу полягала в тому, що він повинен був бути досить яскравим, але не надмірним: тіні природних або більш насичених тонів, підведені очі, червона або коричнева помада, гладка і сяюча шкіра обличчя.
 • 85-ті роки

  85-ті роки
  Агресивна сексуальність стала популярною у другій половині 80-х років. Для неї були характерні відверті обтягуючі наряди, ажурні колготки, леопардовий принт, легінси, міні-спідниці, хімічна завивка волосся. Макіяж повинен був бути помітним: яскраві, різнокольорові тіні, підводка для очей, широкі брови, помада з перламутровим блиском, велика кількість рум'ян.
 • 90-ті роки

  90-ті роки
  Макіяж 90-х - це змішання стилів, індивідуальність. Можна було зустріти і зухвалий make up в стилі гранж, і макіяж в спокійних, м'яких тонах. У макіяжі очей використовувалися приглушені відтінки карамельно-коричневого, сірого, болотно-зеленого. На губи наносилася помада приглушених бордово-червоних і коричневих відтінків. На обличчі - рівний тон, природна свіжість. Зачіски в ті роки вражали буйством фарб і форм, ідеально підкреслювали індивідуальність.
 • 2000-ні

  2000-ні
  Макіяж нульових можна охарактеризувати, як макіяж - свято. У моду сміливо увійшла розкіш, гламур і клубне життя. У ті роки характерний загар на обличчі, яскраво виражені скули, блиски для губ легких тонів, а так само яскраві помади, квітів фуксії. Макіяж очей в 2000-і був яскравий і сексуальний, тіні накладалися на всю повіку, використовувалися насичені, але не «хімічні» кольору (рожеві, фіолетові, сині). І доповнювали весь образ кілька шарів туші і наявність блискіток.