Hotel logo 112605 l 1

The Worlds Best Movies

By Ew_desu
 • Ghost

  Ghost
  Щаслива парочка повертається додому після вечора в театрі. На темній алеї на них нападає грабіжник ... Захищаючись, Сем гине. Тепер він тільки примара, але все ще може допомогти своїй коханій! Сем-привид дізнається, що його смерть не була випадковою, а над Моллі нависла смертельна небезпека! Але для Моллі він тепер «людина-невидимка», якого вона не бачить і не чує. Як попередити її про небезпеку?
  Режисер: Джерри Цукер
 • LEON

  LEON
  Професійний вбивця Леон, що не знає пощади і жалості, знайомиться зі своєю чарівною сусідкою Матільдою, сім'ю якій розстрілюють поліцейські, замішані в торгівлі наркотиками. Завдяки цьому знайомству він вперше переживає почуття любові, але ...
  Режисер: Люк Бессон
 • The Fifth element

  The Fifth element
  Кожні п'ять тисяч років відкриваються двері між вимірами і темні сили прагнуть порушити існуючу гармонію. Кожні п'ять тисяч років Всесвіту потрібний герой, здатний протистояти цьому злу. XXIII століття. Нью-йоркський таксист Корбен Даллас повинен вирішити глобальне завдання - порятунок всього роду людського. Зло у вигляді розжареної маси, наділеної інтелектом, насувається на Землю.
  Режисер: Люк Бессон
 • The Green Mile

  The Green Mile
  Пол Еджкомб - начальник блоку смертників у в'язниці «Холодна гора», кожен з в'язнів якого одного разу проходить «зелену милю» по дорозі до місця страти. Пол побачив багато ув'язнених і наглядачів за час роботи. Однак гігант Джон Коффі, звинувачений в страшному злочині, став одним з найбільш незвичайних мешканців блоку.
  Режисер: Френк Дарабонт
 • Fight Club

  Fight Club
  Охоплений хронічним безсонням і відчайдушно намагається вирватися з болісно нудного життя, клерк зустрічає якогось Тайлера Дардена, харизматичного торговця милом зі збоченою філософією. Тайлер впевнений, що самовдосконалення - доля слабких, а саморуйнування - єдине, заради чого варто жити.
  Режисер: Девід Фінчер
 • Requiem For a Dream

  Requiem For a Dream
  Кожен з головних героїв фільму прагнув до своєї заповітної мрії. Сара Голдфарб мріяла знятися у відомому телешоу, її син Гарольд зі своїм другом Тайроном - казково розбагатіти, подруга Гарольда Меріон марила про власний модному магазині, але на їх шляху були всілякі перешкоди. Події фільму розгортаються стрімко, герої загрузли в наркотиках. Мрії і раніше залишаються недосяжними, а життя героїв руйнуються безповоротно.
  Режисер: Дарен Аранофски
 • Charlie and the Chocolate Factory

  Charlie and the Chocolate Factory
  Які чудеса чекають вас на фабриці Віллі Вонки? Тільки уявіть: трав'яні луки з солодкого м'ятного цукру в Шоколадній Кімнаті. .. Можна пропливти по Шоколадній річці на рожевому цукровому човні. .. Або поставити експерименти в Кімнаті винаходів з льодяниками, які ніколи не тануть. .. Ви знайдете дуже багато смішного, трохи таємничого і настільки захоплюючого в цій подорожі, що воно стане настільки ж приємним і солодким для вас, як шоколад.
  Режисер: Тім Бьортон
 • Ten Inch Hero

  Ten Inch Hero
  Герої фільму, молоді люди, працюють у прибережній закусочній серфінгіста Тракера, любителя стилю 1960-х. Художниця Пайпер розшукує дитину, яку колись віддала на усиновлення. Сором'язлива і боязка Джен занурена в роман, що проходить заочно, через інтернет. А сексуально ненаситна Тиш, не пропускає повз красенів, шукає справжню любов. І, нарешті, Прістлі - жвавий хлопець з панковским ірокезом на голові - тримає в собі почуття і серйозні думки, сховавшись за маскою жартівники.
  Режисер: Девід Маккей
 • Mr. Nobody

  Mr. Nobody
  Прокинувся немічним дідом Немо Ніхто виявляється останнім смертним в гротескному майбутньому. Всі люди вже давно безсмертні і з задоволенням спостерігають за телешоу, де головна зірка - старий і божевільний старий Немо, яка доживає свої останні дні. Напередодні кінця до нього приходить журналіст, і Немо розповідає йому свою історію перескакуючи з одного життя в іншу, паралельну, кілька разів за розповідь встигнувши померти.
  Режисер:Жако Ван Дормель
 • Shutter Island

  Shutter Island
  Два американські судові пристави вирушають на один з островів в штаті Массачусетс, щоб розслідувати зникнення пацієнтки клініки для божевільних злочинців. При проведенні розслідування їм доведеться зіткнутися з павутиною брехні, ураганом і смертельним бунтом мешканців клініки.
  Режисер: Мартін Скорсезе
 • Black Swan

  Black Swan
  Сюжет картини будується навколо прими балетного театру, у якої несподівано з'являється небезпечна конкурентка, здатна відібрати у головної героїні всі партії. Суперництво посилюється в міру наближення відповідального виступу, який має вирішити все.
  Режисер: Даррен Аранофськи
 • Inception

  Inception
  Кобб - талановитий злодій, кращий з кращих в небезпечному мистецтві вилучення: він краде цінні секрети з глибин підсвідомості під час сну, коли людський розум найбільш вразливий.
  І ось у Кобба з'являється шанс виправити помилки. Його остання справа може повернути все назад, але для цього йому потрібно зробити неможливе - ініціацію. Замість ідеальної крадіжки Кобб і його команда спеців повинні будуть провернути зворотне. Тепер їхнє завдання - не вкрасти ідею, а впровадити її.
  Р:Кристофер Нолан
 • Source code

  Source code
  Солдат по імені Коултер містичним чином виявляється в тілі невідомого чоловіка, який загинув в залізничній катастрофі. Коултер змушений переживати чужу смерть знову і знову до тих пір, поки не зрозуміє, хто - призвідник катастрофи.
  Режисер: Дункан Джонс
 • I Origins

  I Origins
  Молекулярний біолог і його асистентка роблять приголомшливе відкриття, здатне корінним чином змінити сучасне суспільство.
  Режисер: Майк Кеххіл
 • Avangers: Infinity War

  Avangers: Infinity War
  Поки Месники і їх союзники продовжують захищати мир від різних небезпек, з якими не зміг би впоратися один супергерой, нова загроза виникає з космосу: Танос. Міжгалактичний тиран має на меті зібрати всі шість Каменів Нескінченності - артефакти неймовірної сили, за допомогою яких можна змінювати реальність за своїм бажанням. Все, з чим Месники стикалися раніше, вело до цього моменту - доля Землі ніколи ще не була такою невизначеною.
  Режисер: Ентоні Руссо