1504608912107

My travel to asia world

 • The Legend of Luo Xiaohei

  The Legend of Luo Xiaohei
  Легенда про Ло Сяохея (罗 小黑 战记) - це флеш-анімація та веб-мультфільм MTJJ Китаю. Франчайзинг також поширився, щоб стати серією наклейок соціальних мереж на Wechat. Станом на березень 2018 вийшло 27 епізодів "Легенда про Luoxiaohei" доступні разом з 3 додатковими відеороликами.
 • Mosspaca Studio

  Mosspaca Studio
  Mosspaca Studio-приватна китайська рекламна компанія, яка веде активну діяльність виключно в інтернеті
  і користується популярністю завдяки публікаціям авторських маньхуа (коміксів)
 • Виставка Наруто

  Виставка Наруто
  В Японії перша виставка «Наруто тен» (скор. Від тенранкай - виставка) пройшла з 25 квітня по 28 червня в токійській галереї «Морі Артс» (森 ア ー ツ セ ン タ ー), розташованої усередині хмарочоса Роппонгі Хіллз. Потім з 18 липня по 27 вересня вона перебралася в Осаку до палацу культури «Темподзан» (大阪 文化館 · 天 保山).
  Останні зали виставки, які прикрашені в основному кольоровими Генг, представляють дорослих героїв манги в оточенні їх сімей, що справляє на тебе абсолютно несподіваний ефект.
 • W: Між двох світів

   W: Між двох світів
  Дабл Ю / W: Між двох світів - серіал, в якому змішалися ілюзії і реальність. Кан Чхоль з дитинства займався спортом і багато досяг у цій сфері. У певний момент молода людина вирішила покинути великий спорт і зайнятися бізнесом. Він відкрив власну справу, але залишився таким авантюристом, що весь час потрапляє в цікаві і небезпечні історії. Проте у нього завжди є заняття, а оптимістичний настрій допомагає долати труднощі. Скоро в житті Кан Чхоля відбудеться дивовижна зустріч.
 • Сораксан, Південна Корея

  Сораксан, Південна Корея
  Найбільш відомим природним парком Кореї, безумовно, є Сораксан.Сораксан заслужено має статус біосферного заповідника ЮНЕСКО. Ці гранітні гори дуже красиві і вважаються наймальовничими в Південній Кореї. Найкрасивіші види там можна спостерігати восени, в сезон «танпхуна», коли листя дерев жовтіють і червоніють, і національний парк перетворюється в яскраво червоне і золоте хвилясте море.
 • 89 Mansion

  89 Mansion
  Хто знає, що Лі Чон Сік володіє кафе?«89 Mansion» - це кафе з сучасним дизайном, і ви будете здивовані кожною деталлю інтер'єру. Відвідувачі зможуть насолодитися стравами італійської кухні та запашною кавою.
 • Острів Чеджу, Південна Корея

  Острів Чеджу, Південна Корея
  Незліченні скарби Чеджу - це камені вулканічного походження, що ввібрали в себе історію понад 400 мільйонів років. На острові знаходиться декілька вимерлих вулканів, найвідоміший з них Халласан.
  Інша природна особливість Чеджу - це справжнє буйство стихії, коли найпотужніші пориви вітру вільно розгулюють серед скель. Також острів прославився самобутнім характером місцевих жителів. Адже тут головним годувальником є жінка, а чоловік займається домашнім господарством і виховує дітей.
 • Казковий сад Каваті Фудзі

  Казковий сад Каваті Фудзі
  Найкрасивішим місцем у Каваті Фудзі безперечно є тунель Вістерія, назва якого, як вже зрозуміло, походить від рослини. Великі листопадні ліани з жорстким здерев’янілим стовбуром покривають арки тунелю, видаючи при цьому тонкий солодкуватий аромат зібраного в пензлі різного забарвлення: білі, блакитні, фіолетові, лілові, рожеві або пурпурові. Потрапивши в такий тунель, мимоволі захочеться пройти його, щоб дізнатися, що знаходиться у його кінці.
 • Музей Гіблі

  Музей Гіблі
  Музей студії «Ghibli» (яп. 三鷹の森ジブリ美術館?) — музей робіт японської анімаційної студії Studio Ghibli. Розташований в парку Інокасіра, що в місті Мітака, Японія. Музей, присвячений мистецтву і техніці анімації, водночас поєднує в собі риси музеїв для дітей, технологічних музеїв і музеїв образотворчого мистецтва.
  Дизайн музею був створений під впливом європейської архітектури, такої, як на вершині пагорба села Кальката в Італії.
 • Бамбуковий ліс Сагано

  Бамбуковий ліс Сагано
  Бамбуковий ліс Сагано (Sagano Bamboo Forest), також відомий як бамбуковий гай Саган, є мальовничою алеєю, що нараховує тисячі бамбукових дерев, які здіймаються високо вгору. Одна з найдивовижніших природних пам’яток Японії знаходиться на західній околиці міста Кіото в парку Арашіяма, неподалік від дзен-буддистського храму Тенрі-джі, який входить до списку Всесвітньої спадщини.
 • Maid-cafe

  Maid-cafe
  Мейд-кафе - типове явище для країни, в якій практично всі жителі в той чи інший проміжок часу свого життя були любителями манги або аніме. В Японії тематичні кафе, родзинкою яких є няшні покоївки, стали з'являтися в кінці 90-х років. Сьогодні ці кафе мають багато різновидів, але у всіх принцип обслуговування клієнтів побудований на принципі покоївка-господар.
  Популярність мейд-кафе така, що навіть в інших країнах стали створюватися подібні заклади, для любителів косплея і аніме.
 • K-pop група Mamamoo

  K-pop група Mamamoo
  Mamamoo (кор. 마마 무,) - південнокорейська герл-група, сформована компанією Rainbow Bridge World (раніше WA Entertainment) в 2014 році. Офіційний дебют відбувся 18 червня 2014 року зі піснею «Mr. Ambiguous » і деякими критиками був визнаний одним з кращих k-pop дебютів того року. Вони помітні завдяки своїм концептами в стилях ретро, джазу і R & B, а також потужним вокальним виступам
 • Tokyo Disneyland

  Tokyo Disneyland
  Тематичний парк Tokyo Disneyland створений в 1983 році на території 115 акрів, став першим діснеївським парком розваг за межами США.
  Ще одна особливість комплексу - це єдиний з п'яти тематичних парків, лише частково належить Walt Disney Company. При цьому комплекс має класичну для Діснейлендів структуру: територія розділена на «країни» в стилі світів анімації Уолта Діснея.
 • Moon Byul(문별) _ SELFISH

  Moon Byul(문별) _ SELFISH
 • K-POP World Festival

  K-POP World Festival
  Всесвітній фестиваль K-POP - щорічний захід, організований Міністерством закордонних справ Південної Кореї за підтримки численних державних установ. Пройшовши декілька попередніх турів, уряд Південної Кореї запрошує фанатів K-pop взяти участь у фіналі конкурсу, який щорічно проводиться в Чанвоні, Південна Корея.