210165

Переможці Євробачення

 • Sertab Erener (Туреччина)

  Sertab Erener (Туреччина)
  «Everyway That I Can» - пісня-переможець Конкурсу Пісні Євробачення 2003 співається англійською мовою Сертаб Еренер. Пісня була написана Деміром Демірканом на початку 2003 року і була аранжована Озаном Чолаколу, відомим своїми роботами з поп-ідолом Тарканом. Була обрана щоб представити Туреччину в 2003 році на Євробаченні в Ризі.
 • Руслана (Україна)

  Руслана (Україна)
  «Wild Dances» (укр. «Дикі танці») — пісня української співачки Руслани, з альбому «Wild Dances», з якою вона представила Україну на Пісенному конкурсі Євробачення 2004, що проходив у Стамбулі, Туреччина, де одержала перемогу.
 • Єлена Папарізу (Греція)

  Єлена Папарізу (Греція)
  «My Number One» — пісня грецької співачки Єлени Папарізу, стала переможною на 50-му Пісенному конкурсі Євробачення 2005 року. Пісню написали Христос Дантіс і Наталія Герману. При записі пісні використані традиційні грецькі інструменти, зокрема ліра.
 • Lordi (Фінляндія)

  Lordi (Фінляндія)
  Hard Rock Hallelujah - пісня фінської хеві-метал групи Lordi, яка представляла Фінляндію на конкурсі пісні Євробачення 2006 і перемогла з рекордним на той момент результатом, набравши 292 бали у фіналі конкурсу. Перемога стала першою для Фінляндії на Євробаченні, також вперше країна увійшла в п'ятірку кращих за підсумками конкурсу.
 • Марія Шерифович (Сербія)

  Марія Шерифович (Сербія)
  Molitva (серб. «Молитва») - третій сингл сербської поп-співачки Марії Шерифович. Був випущений 27 червня 2007 року. Однойменна пісня з синглу принесла їй перемогу в міжнародному конкурсі пісні «Євробачення 2007».
 • Діма Білан (Росія)

  Діма Білан (Росія)
  «Believe» (рус. Повір) - пісня, з якій 24 травня 2008 співак Діма Білан представив Росію на Міжнародному конкурсі пісні «Євробачення 2008» у Белграді (Сербія). Композиція зайняла 1 місце, набравши 272 бали в фіналі, а в першому півфіналі конкурсу - 3 місце з 135 балами.
 • Олександр Рибак (Нідерланди)

  Олександр Рибак (Нідерланди)
  «Fairytale» (рус. Казка) - пісня-переможець на конкурсі Євробачення 2009 в Москві, а також перший сингл з дебютного альбому Fairytales молодого норвезького виконавця Олександра Рибака. До складу пісні включена мелодія старовинного ірландського рила.
 • Лена Майєр-Ландрут (Німеччина)

  Лена Майєр-Ландрут (Німеччина)
  «Satellite» (укр. Супутник) — пісня у виконанні німецької співачки Лєни Майєр-Ландрут, з якою вона здобула перемогу на конкурсі пісні «Євробачення 2010»[1][2], який пройшов 29 травня 2010 в Осло, Норвегія. Авторами пісні є Джулі Фрост і Джон Гордон.
 • Ell/Nikki (Азербайджан)

  Ell/Nikki (Азербайджан)
  «Running Scared» (азерб. Ürküb Qaçan; укр. Панічна втеча) — пісня, з якою Ельдар Гасимов і Нігяра Джамал (під псевдонімами Ell & Nikki) здобули перемогу на Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2011 в Дюссельдорфі, Німеччина[1]. Пісня «Running Scared» написана шведською авторською командою — Стефаном Орном, Сандрою Б'юрман і Аяном Фаргухансоном, які також є авторами пісні для іншої виконавиці від Азербайджану на «Євробаченні» — Сафури Алізаде («Drip Drop»).
 • Лорін (Швеція)

  Лорін (Швеція)
  «Euphoria» — пісня шведської співачки Loreen, з якою вона представляла Швецію на пісенному конкурсі Євробачення 2012 в Баку.[1] За результатами другого півфіналу, який відбувся 24 травня, композиція пройшла до фіналу.[2] З 372 балами пісня перемогла на конкурсі.
 • Еммелі де Форест (Данія)

  Еммелі де Форест (Данія)
  «Only Teardrops» (укр. Тільки краплини сліз) — пісня данської співачки Еммелі де Форест, з якою вона представляла Данію на пісенному конкурсі Євробачення 2013.[1] Пісня була виконана 18 травня у фіналі, де, з результатом у 281 бал, посіла перше місце.
 • Кончіта Вурст (Австрія)

  Кончіта Вурст (Австрія)
  «Rise Like a Phoenix» (укр. Воскресну наче фенікс) — пісня у виконанні австрійського поп-співака Томаса Нойвірта в образі Кончіти Вурст, з якою він представив Австрію та переміг на конкурсі пісні «Євробачення-2014» вперше для Австрії після конкурсу «Євробачення 1966».
 • Монс Сельмерлев (Швеція)

  Монс Сельмерлев (Швеція)
  «Heroes» (укр. Герої) — пісня шведського співака Монса Сельмерлева, з альбому «Perfectly Damaged», з якою він представив Швецію на Пісенному конкурсі Євробачення 2015, що проходив у Відні, Австрія, де одержав перемогу.
 • Джамала (Україна)

  Джамала (Україна)
  «1944» — пісня української співачки Джамали, з якою вона представляла Україну на 61-му пісенному конкурсі Євробачення, де здобула перемогу, набравши 534 бали.
  Головним змістом пісні є пам'ять про страшні трагедії минулого, задля уникнення їх у майбутньому.
 • Сальвадор Собрал (Португалія)

  Сальвадор Собрал (Португалія)
  «Amar Pelos Dois» — переможна пісня Сальвадора Собрала для конкурсу Євробачення 2017 в Києві, Україна[1]. Отримала також Премію Марселя Безансона. Назва перекладається як «Кохання для двох», написано пісню португальською мовою. Співак звертається до своєї колишньої коханої. Він каже, що живе тільки заради любові до неї і що до неї він не жив, а лише існував. Він просить її почути його молитви, повернутися і знову його полюбити».