Чарівний світ казок . До 215-річчя від дня народження Ганса Крістіана Андерсена

Timeline created by Мордвінова
 • Сказки и истории

  Сказки и истории
  Андерсен Х. К. Сказки и истории / Х. К. Андерсен. -
  Москва : Правда, 1989. - 448 с. : ил.
  В сборник датского писателя-сказочника Ханса Кристиана Андерсена (1805-1875) вошли волшебные сказки и истории, принесшие ему мировую извесность.
 • Пастушка и трубочист

  Пастушка и трубочист
  Андерсен Х. К. Пастушка и трубочист / Х. К. Андерсен. - Санкт-Петербург : Иван Федоров, 1992. - 40 с. : ил.
  В сказке идёт речь о жизни фарфоровых статуэток. Трубочист и пастушка были созданы из одного фарфора, были молоды, хрупки и стояли рядом.
  Этого им хватило, чтобы полюбить друг друга. Их счастью пытались помешать китайский болванчик и Козлоног. Парочка решилась бежать. Что вышло из этой затеи?
 • Сказки, рассказанные для детей

  Сказки, рассказанные для детей
  Андерсен Х. К. Сказки, рассказанные для детей / Х. К. Андерсен. - Одеса : Маяк, 1993. - 400 с.
  В книгу гениального датского сказочника вошли его многочисленные произведения для детей, удивительно сочетающие волшебную фантазию и реализм жизни, яркую романтику и тонкую лирику, мягкий, добрый юмор.
 • Дикие лебеди

  Дикие лебеди
  Андерс Х. К. Дикие лебеди. Что муж ни сделает, то и хорошо. Принцесса на горошине. Девочка со спичками / Х. К. Андерсен. - Минск : Харвест, 2000. - 64 с. : ил. - (Мир сказки). В прекрасном замке жила маленькая принцесса Элиза и ее одиннадцать братьев-принцев. Дети были чисты сердцем, красивы и добры, но это не уберегло их от проклятия злой мачехи. Она превратила юных принцев в лебедей, а бедняжку Элизу выгнала из замка.
 • Дюймовочка

  Дюймовочка
  Андерсен Г. Х. Дюймовочка : казка / Г. Х. Андерсен. - Харків : Торнадо, 2000. - 64 с. : іл.
  Це історія про крихітну дівчинку, яка з'явилася на світ з квітки і після багатьох випробувань стала королевою ельфів; адже неважливо, якого ти зросту: якщо серце твоє велике, і в ньому є місце безкорисливості, доброти і співчуття.
 • Казки

  Казки
  Андерсен Г. К. Казки / Г. К. Андерсен. - Харків : Septima, 2005. - 256 с. - (В гостях у казки).
  Перед вами книга казок славетного данського автора

  Г. К. Андерсена. Разом із персонажами казок ви зможете опинитись у чудесному підводному царстві, побувати у володіннях Снігової Королеви, відправитись у мандри з тендітною Дюймовочкою. Ви отримаєте справжню насолоду від зустрічі з цією книгою.
 • Казки

  Казки
  Андерсен Г. К. Казки / Г. К. Андерсен. - Київ : Махаон-Україна, 2008. - 96 с. : іл. - (Найкращі казки).
  До книжки увійшли популярні казки всесвітньо відомого данського автора Ганса Крістіана Андерсена, що стали улюбленими для мільйонів дітей у всьому світі. Серед них такі: "Кресало", "Дюймовочка", "Нове вбрання короля", "Свинопас", "Гидке каченя" та "Снігова Королева".
 • Казки

  Казки
  Андерсен Г. К. Казки / Г. К. Андерсен. - Київ : Національний книжковий проект, 2011. - 46 с. : іл.
  Чи можна встояти перед чарами крихітки-Дюймовочки?
  А чи пам'ятаєте ви солдата із кресалом та чарівних собак?
  Казки Андерсена з далекої Данії вже давно стали близькими та знайомими кожному. Їх цікаво читати дітям та перечитувати дорослим.
 • Казки

  Казки
  Андерсен Г. К. Казки / Г. К. Андерсен. - Харків : Пегас, 2018. -
  64 с. : іл. - (Веселка).
  Найвідоміші казки видатного данського казкаря Г. К. Андерсена викликають найсвітліші почуття. Не дивно, що на них виросло не одне покоління: історії про нове вбрання короля і принца-свинопаса навчають юних читачів життєвої мудрості, а вчинки Герди, Русалоньки та інших героїв і героїнь письменника є справжнім прикладом доброти й любові до ближнього.