TimeLine винаходів

Timeline created by DArkness227
In History
 • Водолазний костюм

  Водолазний костюм
  Перший водолазний костюм винайшла Ненсі Джонсон.У 1823 році брати Джон і Чарльз Діни , отримали патент на «димової апарат», що призначався для використання пожежниками. Через п'ять років на його основі вони сконструювали «патентований водолазне одягання Діна».
 • Вулканізація каучуку - гума

  Відкрив процес вулканізації Чарльз Гудьир, що запатентував його в 1839 році. Процес названий на честь Вулкана, давньоримського бога вогню. У процесі вулканізації каучук стає гумою. Вулканізації піддається зазвичай суміш каучуку з різними компонентами, що забезпечують необхідні експлуатаційні властивості гум: наповнювачами (технічний вуглець, крейда, каолін, полідисперсна кремнекислота і т. д.), Пластифікаторами (нафтові і таллові масла, фактис, дибутилфталат і т. д.).
 • Факсимільний апарат

  У 1843 році шотландський фізик Олександр Бейн продемонстрував і запатентував власну конструкцію електричного телеграфу, яка дозволяла передавати зображення по дротах. Апарат Бейна вважається першою примітивної факс-машиною. Факс — документ, що пересилається телефонними лініями. Факсимільну машину теж скорочено називають факсом. В різних формах машини існували ще з кінця 19 століття, однак сучасні машини стали поширеними починаючи з 1970 років внаслідок збільшення попиту та здешевлення апаратів.
 • Аппарат для сотворения морозива

  В 1843 році англійська домогосподарка Ненсі Джонсон винайшла апарат для приготування морозива під назвою «фризер». Фризер покорила Фризер - апарат для приготування м'якого і твердого морозива. Фризер одночасно насичує повітрям, перемішує, заморожує попередньо приготовану рідку суміш до температури -4 ° С, -8 ° С. Устаткування цього типу активно використовується в кафе і точках продажів на вулиці і в торгових центрах
 • Гумова пневматична шина

  В 1846 році Роберт Томсон винаходить перший гумову шину, і бере на неї патент. Він проводить випробування і доводить працездатність своєї конструкції. Проте винахід Томсона забувають після його смерті. Пневмати́чна ши́на (побутові та жаргонні назви: шина, скат, автошина, покришка або опона) — пружна оболонка, яка встановлюється на ободі колеса транспортного засобу і заповнюється повітрям або іншим газом під тиском
 • Period: to

  Від водолазного костюму до телефону