C6112e7af25dc423f49e190524680ec1 fisheye placebo anime romance

Manga

 • L-DK

  L-DK
  Кугаяма Сюсей, шкільний «принц», відмовляє всім дівчатам, які хочуть з ним зустрічатися.Ліпша подруга Аой не виняток. За те, що хлопець відмовив її подрузі Мое, дівчина ненавидить його ... До тих пір, поки за збігом обставин їм не доводиться жити разом в тісній квартирці, що складається всього з однієї житлової кімнати, відомої в Японії під назвою LDK.
 • Electric Daisy

  Electric Daisy
  Життя Теру не сахар ... Грошей немає, студрада чіпляється до неї, а вона ще й вікно розбила! Доведеться допомагати шкільному прибиральникові - Куросакі. Але вона не сумує і завжди життєрадісна, адже у неї є Дейзі ... Перед смертю брат Теру заповів їй телефон з єдиним контактом - Дейзі, сказавши, що він буде замінювати його. І справді, Дейзі завжди допомагає і захищає Теру. Але хто ж він? Він якось пов'язаний з цим шкільним прибиральником, Куросакі?
 • Arcana of the Dawn

  Arcana of the Dawn
  Аристократи і нащадки королівської крові мають благородний чорний колір волосся. Рудий - це колір найнижчої, недоторканної касти бідняків. Як же так сталося, що дружина принца, з якої він змушений вступити в шлюб з політичних причин, не просто представниця ворожої варварської країни, а й має обурливо вульгарні волосся вогняного відтінку? Цей колір приносить невдачу, нічого хорошого ця одруження не обіцяє.
 • Youth Ride

  Youth Ride
  Японія ... Країна, де соціальна ізоляція майже що смертний вирок. У шкільній ієрархії без друзів ти порожнє місце. І щоб їх зберегти ти підеш на що завгодно.
  Заради цієї благої мети Есіока Футаба вирішила брехати, прикидатися, багато є і робити абсолютно не милі для дівчинки речі. І в цьому своєму бажанні просто не бути самотньою вона майже втратила себе. Тільки несподівана зустріч з минулим допомагає їй усвідомити і прийняти вольове рішення змінитися.
 • Strobe Edge

  Strobe Edge
  Нінако - скромна, мила і наївна дівчинка, яка нічого не знає про любов. Разом зі своїми однокласницями вона захоплюється шкільним ідолом - Реном. Здається, що між ними прірва, але випадкова зустріч в метро по дорозі назад з школи дарує Нінако шанс познайомитися з Реном. Він виявляється зовсім не таким холодним, яким здається з боку, а турботливим і уважним. Нінако розуміє, що закохалася. Що ж принесе їй це нове, ні з чим не порівнянне відчуття? ..
 • Alice in the Country of Hearts

  Alice in the Country of Hearts
  Адаптація гри «Heart no Kuni no Alice - Wonderful Wonder World» від компанії QuinRose, а також пародія на знамениту книгу Льюїса Керролла «Аліса в Країні чудес».
  Замість традиційної історії, в якій Аліса сама біжить за білим кроликом, в даній манзі загадкова людина з кролячими вушками нахабно викрадає її. Аліса виявляється в таємничому місці, яке називається Країна Сердець, де їй доведеться пережити безліч пригод і познайомитися з величезною кількістю божевільних красенів.
 • Daytime Shooting Star

  Daytime Shooting Star
  П'ятнадцятирічній провінційній дівчині довелося переїхати в Токіо до свого дядька у зв'язку з переведенням її батька. Прибувши в Токіо, вона зіткнулася із загадковим хлопцем.
      Хто він? І чому він опинився в кафе її дядька?
      Хто її сусід по парті?
      І що пов'язує цих трьох?
 • Horimiya

  Horimiya
  Хорі намагається здаватися звичайною старшокласницею, тоді як насправді приділяє весь свій час догляду за будинком. Через постійну відсутність батьків-трудоголіків, дівчині доводиться заміняти молодшому братові сім'ю, займатися прибиранням, пранням та іншими домашніми справами. Одного разу вона зустрічає людину, яка, так само як і вона, намагається не відкривати свою справжню сторону особистості в школі.Тепер їм двом є з ким поділитися і розкрити справжніх себе.
 • From Me to You

  From Me to You
  Головну героїню звуть Савако Куронума, їй 15 років, вона навчається в середній школі. Цю милу і приємну дівчину, яка ніколи нікого не образить, доля нагородила зовнішністю Садако ( ГГ "Дзвінка"). Серед однокласників ходять жахливі чутки про те, що Савако може викликати духів або накладати прокляття. Всі уникають її, а скромність і сором'язливість Куронума тільки відштовхують людей.Так і була б вона ізгоєм, якби по дорозі в нову школу їй не попався відкритий і веселий хлопець Шота Казехая.
 • The Monster Next to Me

  The Monster Next to Me
  "Після тієї кривавої бійки в перший шкільний день мій сусід Йошида-кун перестав ходити в школу ..." Мідзутані Шизука з тих людей, які дбають лише про себе. Зовсім випадково вона відносить Йошиди Хару лекції і тоді він вирішує, що вони друзі. Виявляється, що Хару дуже наївний, але хто б міг подумати, що він освідчиться у коханні до Шизуки?!
 • House of the sun

  House of the sun
  Що робити дитині, коли її мати йде до іншого чоловіка? Що робити дитині, коли її батько повторно одружується і для дитини більше немає місця в новій сім'ї? Мао доводиться пережити все це. Але несподівано її друг дитинства робить неймовірну пропозицію. Чи стане це початком нового щасливого життя ??
 • Butterfly day by day

  Butterfly day by day
  Суірен завжди була на диво симпатичною, і в дитинстві часто її дражнили хлопчаки, яким вона подобалася. Після цього вона вирішила вступити до середньої школи для дівчаток. Подорослішавши, Суірен поняття не має, як спілкуватися з хлопцями, чере що цурається їх і здається байдужою.
  У перший же день в старшій школі вона миттєво привертає пильну увагу протилежної статі. І лише один Кавасумі зовсім не звертає уваги на новий шкільний феномен. Але, можливо, за недбалим байдужістю ховається щось більше?
 • Beast Master

  Beast Master
  Кубодзука Юіко - звичайнісінька старшокласниця, всім серцем любить тварин. І от халепа! - у відповідь на її любов навіть її власна кішка щедро нагороджує дівчину саднами і подряпинами, неодмінно намагаючись втекти. Тому Юіко дуже здивувалася, коли з'явився немов з нізвідки і забруднений в крові хлопець зумів приструнити невиховану кішку і повернути заінтригованій «господині». Ще більше вона здивувалася, коли дізналася, що цей же хлопець вчитиметься в її класі.
 • A Shy Girl in Love

  A Shy Girl in Love
  Нисияма Хійорі - дуже скромна і сором'язлива дівчинка, боязка, на ріст маленька. А тут ще й травма, після якої дівчинці було заборонено ходити в школу, і через це довелося пропустити половину нового навчального року ... Завжди страшно йти в незнайомий колектив в перший раз .. Чи зможе вона завести друзів? Чи зустріне вона своє перше кохання? А якщо це кохання - перший роздовбай в класі, задирає тебе? Що ж ти будеш робити, Хійорі?
 • Do xx to Me!

  Do xx to Me!
  Хімура Юкіна в школі отримала прізвисько "Снігова королева" через те, що її погляд і шкіра холодні, як лід. Дівчина, потайки пише романи для мобільних телефонів. Її історії дуже популярні, але читачі хочуть більшого. Їм потрібно більше ЛЮБОВІ в романах. Чи зможе ця байдужа школярка виправдати очікування шанувальників? Чи допоможе їй розбудити в собі почуття зустріч із загальним улюбленцем школи, красенем і відмінником, Кітамі Шігуре?