Kuristiku sall v

Kuristiku Gümnaasiumi ajaloost

By elar
 • Kooli ajaloost

  Kooli ajaloost
 • 1995 ilmus koolileht kresku

  1995 ilmus koolileht kresku
  Uus kooliaasta on alanud ning tööd alustab taas Õpilasomavalitsus (ÕOV). ÕOV-sse on oodatud kõik aktiivsed inimesed 8. - 12. klassist, kel on tahtmist koolielus sõna sekka öelda ja koolielu huvitamaks muuta (ürituste korraldamine, suhted teiste koolidega jne). Esimene koosolek toimub 10. septembril 8. tunni ajal (kell 14.45) kabinetis nr 301 (Priidu klassis). Koosolekul valitakse ÕOV president ja toimkondade juhatajad, pakutakse ideid, kuidas korraldada õpetajate päeva ja arutletakse muude jooks
 • 60 = Kuristiku Gümnaasium

  60 = Kuristiku Gümnaasium
  60 keskoolist sai Tallinna Kuristiku Gümnaasium ja on seda siiani.
 • Halloween

  Halloween
  Halloweeni Tavad on nüüd ka Kuristiku Gümnaasumis,kus meisterdadakse kõrvitsatest nägusid.
 • “Aasta õpetaja 2000”

  “Aasta õpetaja 2000”
  Annela Valdi, Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi matemaatikaõpetaja
 • Tuletõrjeõppus

  Tuletõrjeõppus
  Kolmapäeval, 24. oktoobril toimus meie koolis tuletõrjeõppus, mille käigus evakueerusid kõik koolimajas viibinud inimesed. Õppusele eelnesid arutelud ja koosolekud, kus muudeti ja täiendati kooli evakuatsioonieeskirja, mis on nüüdsest ka kooli koduleheküljelt kättesaadav. Iga meie kooli töötaja ja õpilane peaks olema tuttav eeskirjaga, kuidas käituda hädaolukorras.Tuletõrjeõppusel viibisid kohal tuletõrjujad ning personali seast valitud vaatlejad, kes jälgisid evakuatsiooni kulgu.
 • Kuristiku Moeshow 2008 - killuke ajalugu

  Kuristiku Moeshow 2008 - killuke ajalugu
  Kolmapäeval, 21. mail toimus meie kooli aulas traditsiooniks saanud moeshow - teemaks oli sedapuhku "Killuke Eestit". Sel korral polnud aga tegemist üksnes meie kooli üritusega, sest rõivapidu toimus Lasnamäe päevade raames ning suurem osa kollektsioone oli väljastpoolt meie kooli - esindatud olid isegi Tartu koolid. Esindusliku osavõtjate nimekirja eest tuleb tänusõnad lausuda Heli Jürissonile.
 • Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 25 sünnipäev

  Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 25 sünnipäev
  Laupäeval, 7. novembril sai punkti meie kooli 25. sünnipäevale pühendatud juubelinädal, kui koolimajja kogunesid vilistlased ja endised ning praegused koolitöötajad. Kõigepealt toimus käsipalli- ja korvpallivõistlus vilistlaste võistkonna ja kooli võistkonna vahel. Käsipallis jäid peale vilistlased tulemusega 18 : 13, parimateks mängijateks tunnnistati Anti Kuiv ja Ainar Estra.
 • Kohtumine Aleksei Turovski ja pingviinidega

  Kohtumine Aleksei Turovski ja pingviinidega
  Neljapäeval, 28. jaanuaril käis algklasside õpilastel külas loodusteadlane Aleksei Turovski. Üheskoos vaadati aulas filmi "Pingviinide marss", mis räägib sellest, kuidas keiserpingviinid sammuvad rannikult sisemaale paljunema. Aleksei Turovski kommenteeris filmis toimuvat talle omasel muhedal ja kaasahaarval moel. Kohtumine oli hariv nii vaimule kui ka hingele.
 • Kuristiku 20. laulu- ja tantsupidu

  Kuristiku 20. laulu- ja tantsupidu
  Kolmapäeval, 23. mail toimub Kuristiku 20. laulu- ja tantsupidu, algusega kell 17.00 kooli sisehoovis, aadressil Kärberi 9.
  Meenutagem esimest laulu-ja tantsupidu ja olge ikka rõõmsad ;)