Harry Potter ja segavereline prints

By horre
 • Murdumatu tõatus

  Murdumatu tõatus
  Bellatrix ja Narcissa jõuavad Snape majja, sest nad usuvad, et Snape pole pimedal küljel. Draco on missiooniks valitud tumeda isanda poolt, kuid Narcissa usub, et ta missioonil ebaõnnestub. Seejärel sunnib Bellatrix Snape'i murdmatu tõotuse andma, et kaitseb Drakot iga hinna eest ja veendub, et ta täidab oma missiooni.
 • Kummaline raamat

  Jookide klassis õpitakse klassis Felix Felicis nimega jooki, mida nimetatakse ka vedelaks õnneks. Professor Slughorn teeb klassile väljakutse teha jook pudeli võitmiseks. Harry aga sai raamatu, mis kuulus kellelegi nimeks "segavereline prints". Selles raamatus oli kirjutatud juhised täiusliku joogi valmistamiseks, seetõttu võitis Harry selle.
 • Dumbledore'iga järele jõudmine

  Dumbledore kutsub Harry enda juurde, et arutada hiljutisi sündmusi. Professor näitab Harryle taasesitust, kui ta külastas Voldemortit lastekodus. Dumbledore pakub Voldemortile Sigatüükas stipendiumi ja Voldemort paljastab, et ta on juba mõnda aega maagiat teinud.
 • Harry kinnisidee ja kaelakee

  Harry on hakanud printsi raamatu järele kinnisideeks, proovides Ronil loitsu voodis olles. Järgmisel päeval suunduvad nad baari nimega Hogsmeade, kus Harry kutsutakse koos Slughorniga õhtusöögile. Kodu poole sõites näevad nad tüdrukut Katie, kes pärast nõiutud kaelakee puudutamist valust karjudes õhku paiskub. Hiljem olukorra kohta küsides kahtlustab Harry Drakot, et ta pani Katiele loitsu, kuid Ron ja Hermoine jätsid selle vallandamata.
 • Vedel Õnn ja Quidditch

  Kui on käes Quidditchi harjutamine, on Ron kohutav. Ta kaotab igasuguse enesekindluse oma võime suhtes olla hea väravavaht. Enne mängu teeskleb Harry , et pani Felix Felicis 'jook Roni jooki. Mängu ajal mängib Ron eriti hästi, sest tema arvates on tal üleloomulikud võimed. Pärast mängu paljastab Harry, et ta ei pannud kunagi jook sisse, ja Ron sai lihtsalt aru, et ta on Quidditchis tegelikult hea.
 • Draco jääb vahele

  Draco üritas hiilida Slughorni jõulupeole. Teda tabab Filch, kes toob ta tuppa just siis, kui ta hakkab ta peale karjuma tuleb sisse Snape ja viib ta välja. Harry kuuleb, kuidas Snape üritab veenda Drakot, et ta laseb tal teda aidata, kuid Draco ei luba.
 • Tom Riddle'i minevik

  Harryl on veel üks kohtumine Dumbledore'iga ja kui Harry räägib Snape'i ja Draco omavahelistest suhtlemisest ei ole Dumbledore kindel, kuidas reageerida. Nad jälgivad Tom Riddle'i külalisprofessori Slughorni mälestust. Räägitakse Horcruxidest, kuid mälu on muudetud. Dumbledore seab Harry missioonile, et teada saada, mis sel õhtul juhtus.
 • Ron on mürgitatud

  Pärast Jookide tundi küsib Harry professor Slughornilt horcruxide kohta. Slughorn karjub Harry peale, et mitte kunagi sellest enam rääkida. Pärast vahejuhtumit sööb Ron karbi šokolaadi, mis tema arvates on tema sünnipäevaks. Nad on Romilda armastusjook. Ron on löönud ja Harry otsib abi professor Slughornilt, kes valmistab kiiresti vastumürgi. Slughorn tõmbab välja pudeli mõdu, pärast vaid mõne lonksu võtmist kukub Ron ümber, vahutades suust.
 • Vedel õnn tegevuses

  Harry proovib endiselt Voldemorti mälestust saada, kui pärast veelkord ebaõnnestumist otsustab ta võtta Felix Felicis jook. Harry saab kohe tunde, et peaks minema Hagridi külla. Harry kohtub Hagridiga, seistes oma tohutu lemmiklooma ämbliku Aragogi surnukeha kohal. Slughorn tuleb järele ja küsib Aragogilt natuke mürki, kuna see on tema töö jaoks üsna kasulik. Seejärel suundutakse Hagridi majja jooma.
 • Harry ja Dumbledore näevad lõpuks täispikka mälestust

  Kui Harry lõpuks näeb mälestust kohtub seal Voldemort Slughorniga ja küsib temalt Horcruxide kohta. Slughorn selgitab, et need on viis surematuks muutumiseks, kuid selle hind on elu äravõtmine kellegilt. Seejärel küsib Voldemort, kas on võimalik teha seitse Holocruxi. Kui Harry Dumbledore'i näitab, pole Dumbledore šokeeritud, sest see tõestas tema teooria õigsust.
 • Horcruxi hankimine

  Dumbledore ja Harry teleporteeruvad koopasse otsima Horcruxi. Dumbledore lõikab oma kätt, kuna nad peavad koopasse sisenemiseks maksma verega. Nad sõidavad paadiga koopas asuvas laguunis asuvale saarele välja. Sõrmuse saamiseks peab Dumbledore jooma nõusid, mis teevad teda väga nõrgaks. Pärast nende joomist palub ta Harrylt vett ja nii kui Harry hakkab vett saama, tulevad mitmed olendid veest välja ja proovivad teda alt vedada. Teda päästab Dumbledore, kes võlub tulerõnga ja nad põgenevad.
 • Dumbledorei surm

  Dumbledorei surm
  Pärast Horcruxi leidmise missioonilt naasmist tuleb Draco ja puutub kokku Dumbledorega, Harry jälgib altpoolt. Surmasööjad tulevad peaaegu kohe Draco taha, kuid otse kui Harry hakkab üles minema , peatab Snape ta ja ütleb ta oleks tasa. Seejärel astub Snape trepist üles ja tapab Dumbledore