Hollywoodundead1

Hollywood Undead

 • Формування

  Формування
  HU була утворена в 2005 році після того, як Deuce (Арон Ерлікман) та J-Dog (Джорел Деккер) розмістили на MySpace пісню під назвою «The Kids». У колективі залишилися шість учасників, які продовжували записувати пісні про те, що їх оточує: несправедливість, любов. Однією з особливостей групи стали маски, за допомогою яких музиканти приховують свою зовнішність.
 • Контракт з лейблом MySpace Records

  Контракт з лейблом MySpace Records
  Трохи більше року знадобилося HU на запис треків для альбому. Ще близько двох років вони займалися пошуками лейблу, який не буде піддавати цензурі їх альбом.
 • Контракт з лейблом A&M/Octone Records

  Контракт з лейблом A&M/Octone Records
  Група підписала контракт з A&M/Octone Records і випустила свій дебютний альбом Swan Songs
 • Перший живий концерт

  Перший живий концерт
  За місяць до випуску альбому група дає свій перший живий концерт на Virgin Mobile Festival з такими піснями як «Undead», «Black Dahlia», «California»
 • Rock on Request Awards

  Rock on Request Awards
  Наприкінці 2009 року група виграла Rock on Request Awards в номінації «Найкраща кранк/реп-рок група»
 • Redux

  Redux
  У 2011 року група оголосила про вихід нового альбому, American Tragedy Redux, що складається з реміксів пісень з альбому American Tragedy. Наприкінці серпня було оголошено конкурс фанатських реміксів на пісні «Le Deux» і «Bullet», найкращий з яких увійде до альбому, а переможець отримає гроші, футболку та аксесуари з атрибутикою HU.
 • American Tragedy

  American Tragedy
  Вихід альбому American Tragedy. У перший тиждень було продано близько 67 000 копій альбому. Альбом зайняв 4 позицію в Billboard 200 і перше місце в Top Hard Rock Albums. У Канаді альбом зайняв 5 місце, а у Великій Британії - 43. Реміксованна версія пісні «Levitate» звучить у грі «Shift 2 : Unleashed». Пісня «Glory» використовувалася в рекламі спортивного телеканалу «ESPN».
 • Notes From The Underground

  Notes From The Underground
  19 жовтня група виклала трек «Dead Bite» для вільного завантаження. «We Are», перший сингл з альбому, вийшов 29 жовтня 2012 року. Водночас було оголошено назву альбому, Notes From The Underground. 10 грудня вийшов кліп на пісню «We Are». Вихід альбому відбувся 8 січня 2013 року, за два дні до цього альбом був залитий в мережу.
 • Day of the Dead

  Day of the Dead
  Четвертий студійний альбом вийшов 31 березня 2015 року і має назву — «Day of the Dead». Реліз альбому переносився кілька разів, спочатку він повинен був вийти влітку 2014 року. Пізніше в жовтні 2014. Потім реліз був перенесений на січень, потім на лютий 2015. Однак в лютому група заявила, що альбом вийде в березні. 31 березня 2015 відбувся світовий вихід альбому
 • Five

  Five
  П'ятий студійний альбом американського реп-рок гурту «Hollywood Undead», представлений у 2017 року.
 • New Empire

  New Empire
  Запись шла с начала 2018 до конца года. Роль продюсера альбома исполнили Мэтт Гуд, вокалист группы From First To Last, так же для барабанных партий был приглашен Люк Холланд, бывший участник группы The World Alive.