Дискографія Ріанни (Студійні альбоми)

In Music
 • MusicOfTheSun

  MusicOfTheSun
  Дебютний студійний альбом барбадоської співачки Ріанни Список композицій
  «Pon de Replay» — 4:06
  «Here I Go Again» (з участю Джея Статуса) — 4:11
  «If It's Lovin' that You Want» — 3:28
  «You Don’t Love Me» — 4:20
  «That La, La, La» — 3:45
  «The Last Time» — 4:53
  «Willing to Wait» — 4:37
  «Music of the Sun» — 3:56
  «Let Me» — 3:56
  «Rush» — 3:09
  «There’s a Thug In My Life» (з участю Джея Статуса) — 3:21
  «Now I Know» — 5:01
  «Pon de Replay» (Remix) (з участю Elephant Man) (бонус трек) — 3:37
 • «A Girl Like Me»

  «A Girl Like Me»
  «A Girl Like Me» (укр. Дівчина, така як я) — другий студійний альбом барбадоської співачки Ріанни, випущений 10 квітня 2006 року.
 • Good Girl Gone Bad

  Good Girl Gone Bad
  Good Girl Gone Bad (укр. Добра дівчинка стала поганою) — третій студійний альбом співачки Ріанни, який вийшов 31 травня 2007 року на Def Jam Recordings. Записування альбому тривало з жовтня 2006 року по квітень 2007 на Westlake Recording Studios в Лос-Анджелесі. Відійшовши від впливу денсхоллу в своїх попередніх альбомах, Good Girl Gone Bad містив пісні в стилі ап-темпо, балада, поп і денс-поп.
 • Rated R

  Rated R
  Rated R — четвертий студійний альбом співачки Ріанни, який в Україні вийшов 23 листопада 2009 року. Три сингли з шістьох з цього альбому стали міжнародними: «Russian Roulette», «Rude Boy» і «Te Amo». Перший сингл з цього альбому, «Russian Roulette», автором якого став Ne-Yo і сама Ріанна, вийшов 27 жовтня 2009 року. За ним послідував «Hard» з участю Young Jeezy. Далі вийшов сингл «Rude Boy», який став її шостим синглом №1 в кар'єрі.
 • Loud

  Loud
  «Loud» (укр. Гучний) — п'ятий студійний альбом барбадоської співачки Ріанни, випущений 12 листопада 2010 року. Запис пісень для альбому Loud Ріанна почала в лютому і закінчила через шість місяців, в серпні 2010 року. Головний сингл з альбому Loud Only Girl (In the World) був випущений 10 вересня 2010 року, тільки для цифрового завантаження.
 • Talk That Talk

  Talk That Talk
  «Talk That Talk» — шостий студійний альбом барбадоської R&B співачки Ріанни. Випущений 18 листопада 2011 року лейблом Def Jam. Прем'єра головного синглу з альбому We Found Love відбулася на радіо Capital FM і в цей же день надійшла в продаж у США в Інтернет магазині iTunes.
 • Unapologetic

  Unapologetic
  Unapologetic (укр. Непримиренний) — сьомий студійний альбом барбадоської співачки Ріанни, випущений 19 листопада 2012 року на лейблі Def Jam Recordings. Альбом записаний в період червень-листопад 2012 року, під час розкрутки її шостого студійного альбому «Talk That Talk». Сама співачка виступила продюсером альбому й продовжує співпрацювати з The-Dream, David Guetta, Chase & Status і StarGate, при цьому поповнивши список продюсерів Mike Will Made It і Labrinth.