Apps

IT lahendused

 • Apple

  Apple
  Apple tegeleb elektroonika tootmisega näiteks kõige kuulsamad asjad; IPhone, IPad, Apple watch, Macbook, ja palju muud seoses elektroonikaga. Apple on ka teeninud väga palju raha. 2013. aastal apple teenis 170,910 mld dollarit kuna inimesed olid apple tooteid palju ostnud. Applet esindas Steve Jobs, ta suri 5. oktoobril 2011. aastal. 2013. aastal oli apples töötajaid umbes 80,000. Applei populaarsus maailmas on 1,70 miljardit.
  [Apple] (www.apple.com)
 • Microsoft

  Microsoft
  Microsoft tegeleb samuti elektroonikaga, nagu apple. Microsoft on tootnud arvuteid, arvuti tarkvarasid, ka mõningad telefonid on olemas Microsofti poolt.
 • Skype

  Skype
  Skype tegeleb inimeste suhtlemistega. Näiteks inimene kirjutab midagi oma sõbrale, jõuab see sõnum temani ning ta näeb seda. Inimesed saavad ka sõpradeks skype kaudu, mõned ka parimateks sõpradeks.
  [Skype] (www.skype.ee)
 • Youtube

  Youtube
  Youtube tegeleb videote tootmisega ja nende üleslaadimistega. Youtubes saab omada oma isiklikku/avalikku youtube kanalit. Selle kaudu vaatavad inimesed nende kanalite videoid ja tänu nendele, võib saada palka ja ka kuulsaks, olened palju inimesi sind jälgib youtubes.
  [Youtube] (www.youtube.com)
 • Britten Elizabeth

  Mina olen Britten ja ma olen praegu 11 aastane. Ma sündisin aastal 2005 ja 29 juulil.