Unnamed

Міжнародні конференції

  • Period: Jan 1, 1000 to

    Про міжнародні конференції загалом

    Міжнародна конференція - це зустріч офіційних представників двох або більше держав для обговорення питань, що становлять взаємний інтерес.
    Як правовий інститут міжнародні конференції мають багато спільного з міжнародними організаціями: вони являють собою збори представників держав; для забезпечення діяльності конференції створюються робочі органи (комітети, комісії); ці органи діють на основі правил, встановлених державами - учасниками конференції.
  • Віденський конгрес

    Віденський конгрес
    Це конференція послів великих держав Європи, очолювана австрійським дипломатом Клементом фон Меттерніхом, яка проходила у Відні з 18 вересня 1814 р. до 9 червня 1815 р. До австрійської столиці з'їхалися більше двохсот дипломатів майже з усіх країн континенту.
    Мета конгресу полягала в тому, щоб врегулювати питання і перекроїти континентальну політичну карту після розгрому наполеонівської Франції.
  • Паризький конгрес

    Паризький конгрес
    Паризький конгрес відкрився 13 (25) лютого 1856 року в столиці Франції. У ньому брали участь Росія, Франція, Англія, Австрія і Сардинія. Пізніше до них приєдналася Туреччина.
    Основними супротивниками Росії в Парижі стали Англія і Австрія. Що стосується Франції, то вона з багатьох питань підтримувала російську делегацію, ставлячись до союзу з Англією досить формально. Наполеон III справедливо вважав, що його країна і так вже отримала багато від війни.
  • Лондонська конференція

    Лондонська конференція
  • Паризька мирна конференція

    Паризька мирна конференція
    Паризька мирна конференція 1919—1920 — міжнародна конференція, скликана державами-переможицями для вироблення і підписання умов з переможеними державами у Першій світовій війні 1914—1918.Паризька мирна конференція проходила з перервами від 18 січня 1919 до 21 січня 1920 року. На конференцію було запрошено делегації з 27 країн, з яких 10 брали безпосередню участь у війні, 14 формально знаходились у стані війни (фактично допомагали лише економічними засобами) і 3 новостворені держави.
  • Версальська конференція

    Версальська конференція
    28 червня 1919 року у Дзеркальному залі Версалю підписано договір, який офіційно завершив Першу світову війну на украй невигідних для Німеччини умовах. Крім втрати 13% території, усіх колоній і більшої частини озброєння, її армія зазнавала суттєвого скорочення, а на країну накладались великі грошові репарації на користь країн-переможців.
  • Заснування Ліги Націй

    Заснування Ліги Націй
    Ліга Націй — перша міжнародна міждержавна організація, створена з метою розвитку співробітництва, досягнення миру і безпеки між народами. На практиці основними завданнями були дотримання прав національних меншин і вирішення територіальних конфліктів у світі після Першої світової війни. Була заснована на Паризькій мирній конференції в 1919—1920 рр. Ініціатором її створення виступив 28-й президент США Вудро Вільсон.
  • Вашингтонська конференція 1921 - 1922 рр.

    Вашингтонська конференція 1921 - 1922 рр.
    Для розгляду далекосхідних питань у листопаді 1921 - лютому 1922 рр. була скликана Вашингтонська конференція 9-ти держав - США, Великобританії, Японії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Португалії, Китаю
    13 грудня 1921 р. підписано договір «чотирьох держав» . Країни, що підписали договір, домовилися «поважати всі права стосовно їх острівних володінь у зоні Тихого океану». США надавалася можливість «придбання» островів у регіоні.
  • Бреттон-Вудська фінансова конференція 1944

    Бреттон-Вудська фінансова конференція 1944
    На конференції були присутні 730 делегатів з 44 держав. Метою конференції були врегулювання міжнародних валютних і фінансових відносин після закінчення Другої світової війни, а так само узгодження принципів нової валютної системи.
    Друга світова війна призвела до поглиблення кризи Генуезької валютної системи, яка була оформлена міждержавним угодою на Генуезькій міжнародній економічній конференції в 1922 році
  • Ялтинська конференція

    Ялтинська конференція
    Ялтинська конференція (також Кримська) — дипломатична зустріч лідерів США, Великої Британії й СРСР 4-11 лютого 1945, аби вирішити проблеми, пов'язані із закінченням Другої світової війни, а також повоєнного ладу.
    Президент США Ф. Д. Рузвельт, прем'єр міністр Великої Британії Вінстон Черчилль та глава уряду СРСР Йосип Сталін прибули зі своїми делегаціями до колишнього царського палацу в Лівадії