• Period: to

Навчальний рік 2014-2015

• Настільний теніс

Настільний теніс
    Всі 12 команд учасниць Спартакіади взяли участь у перших змаганнях, які традиційно приймає на своїй базі Колегіум "Елінт". Всі команди було розподілено на 4 підгрупи, переможці яких виборювали звання найсильнішої команди малої ракетки. Ігри були цікавими і дуже напруженими, про що говорить підсумковий результат. Одразу три команди після проведення фінальних ігор мали однакові показники. Всі ці команди розташувалися на другому місці одразу після переможця - школи №87. Підсумок змагань.
  • Футбол

Футбол
    У змаганнях взяли участь 11 команд. Ігри фінальної четвірки було проведено на тренувальних полях футбольного клубу "Металург". Першими стали учні школи №89, другими - учні восьмого спеціалізованого футбольного класу Гімназії №50, треті - Колегіум "Елінт". Загальний підсумок.
  • Шашки

Шашки
    6 листопада відбулися змагання з шашок у яких зі 100 відсотковим результатом перемогли учні Запорізької гімназії №31, другі - Ліцей №62, треті - ЗОШ №87 Підсумкова таблиця.
  • Стрітбол

Стрітбол
    Переможцями змагань прогнозовано стали учні Запорізької гімназії №50, другі - школа №100, треті - Колегіум "Елінт".