Снимок экрана 2021 09 30 в 23.58.40

MOJA EDUKACJA

 • O MNIE

  O MNIE
  Nazywam się Aliaksandra Shliazhko. Mam 16 lat. Pochodzę z Białorusi.
  Jestem bardzo otwarta, pomocna, pracowita, lubię eksperymentować, poznawać coś nowego i brać od życia wszystko, co jest możliwe.
  zjecie:
 • PRZEDSZKOLE

  PRZEDSZKOLE
  Bardzo dawno temu, w 2008 roku, moi rodzice oddali mnie do przedszkola. Byłam tam 4 lata. Bardzo lubiłam moich opiekunów, ponieważ byli ze mną bardzo mili, opowiadali różne ciekawe rzeczy i bajki, czytali nam różne książki. Przez to cały weekend myślałam o nich i nie mogłam się doczekac, kiedy ich znowu zobaczę.
 • SZKOŁA

  SZKOŁA
  Jeden z długich etapów mojego życia, który trwa do tej pory, rozpoczął się w 2012 roku.
  Poszłam do pierwszej klasy szkoły numer 5. W tej szkole uczyłam się 9 lat, i później na koniec 9 klasy pisałam egzaminy. Nauczyciele są bardzo świetne, podtrzymuja cię, pomagają, nie krzyczą, tłumaczą, jeżeli czegoś nie rozumiesz.
 • Period: to

  MOJA ZAJĘTOŚĆ PO SZKOLE

  W 2014 roku moja mama oddala mnie do szkoły tanecznej. Na początku zajęć mi się to bardzo nie podobało i było widać, że chodziłam tam niechcący. Ale później, jakiś miesiąc po, ta szkoła stała dla mnie moim drugim życiem i sensem.
  Kiedy pokochałam tańce, dopiero wtedy moje życie się przekręciło, i moim celem stało zostać w przyszłości instruktorką tańców, ponieważ czułam, że chcę związać swoje życie z tym, co sprawia mi przyjemność.
  Skończyłam tańczyć prze przeprowadzenie do Polski.
 • SAMOKSZTALCENIE

  SAMOKSZTALCENIE
  Oprócz szkoły zajmuje się i rozwijam wiedzę na temat Psychologii. Bardzo mi się podoba poznawać funkcjonowanie naszego umysłu i mózgu. Jest dobra możliwość porozumiewania siebie i innych.
  Interesuje mnie taka gałąź nauki.
 • SZKOŁA PODSTAWOWA

  SZKOŁA PODSTAWOWA
  Po napisaniu egzaminów w szkole na Białorusi zdecydowałam, że chce uczyć się za granicą, ponieważ będę miała więcej możliwości do osiągnięciu sukcesu! I do głowy mi wpadła Polska, ponieważ mój tata tu pracuje.
  Chciałam iść do 1LO w Pile, ale przez brak znania języka polskiego musiałam wrócić na rok temu. Więc poszłam do ósmej klasy SP5. Tam również po skończeniu musiałam pisać egzaminy. Była to ciężka praca, powiem szczerze.
 • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR1 1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR1 1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
  Po Szkole Podstawowej dostałam się do I LO w Pile na profil biolchem. W tej szkole panuje bardzo świetna i przyjazna atmosfera, nauczyciele są mili i mają dobre relacje z uczniami. Wybrałam biolchem, ponieważ w tej sferze są o wielu większe możliwości w przyszłości.