Жигули

Timeline created by Androsyuk Roman
 • ЧОМУ САМЕ «ЖИГУЛІ»?

  Насправді назва у ВАЗ-2101 могло бути і зовсім іншим. За однією версією назви народилося на заводі, і було затверджено ще в 1976 році, а з іншої - придумувалося воно на конкурсній основі. Про проміжному результаті конкурсу в 1970 року написав журнал «За кермом». Там же був опублікований список з 1812 назв, які були відібрані комісією для розгляду. Всього ж було надіслано близько 55 000 назв, частина яких була кумедною, частина смішний, а частина просто безглуздою.
 • Розроблено перші автомобілі

  Розроблено перші автомобілі
  Самий перший ВАЗ 2101 був випущений на Волзькому автомобільному заводі. Це сталося завдяки підписанню в 1966 році угоди між італійською фірмою Fiat і Радянським «Внешнеторгом» про співпрацю в області розробки легкових автомобілів. Саме в рамках цієї угоди і був прийнятий проект будівництва заводу для автомобілів на території СРСР. За попередніми домовленостях на цьому заводі мали випускатися відразу декілька автомобілів.
 • Чому не підійшов Fiat 124

  Чому не підійшов Fiat 124
  Коли радянські вчені і фахівці взялися за вивчення і тестування автомобіля, взятого за основу для розвитку власного авто, було виявлено відразу кілька недоліків, які необхідно усунути при розробці автомобіля, який буде в майбутньому називатися не інакше, як ВАЗ-2101. У першу чергу фахівці звернули увагу, що Фіат 124 не підійде для наших доріг з-за вкрай маленьку дорожнього просвіту і повної відсутності буксирних вушок, без яких авто було б важко використовувати по бездоріжжю.
 • История ВАЗ 2101

 • ВАЗ 2107

  ВАЗ 2107
  Автомобіль випускався на АвтоВАЗі з 1982 року. Як й усі «класичні» моделі ВАЗ, є варіантом модифікації італійського автомобіля Fiat 124. Від попередника - ВАЗ-2105 - "сімку" відрізняє вишуканіша зовнішність: рельєфний капот та гармонійно вписана хромована ґратка радіатора. Також була змінена панель приладів, передні сидіння стали комфортнішими, були змінені задні ліхтарі і дещо модифіковано двигун.