Популярні рок-гурти Японії

Timeline created by Сень Наталія
In Music
 • X Japan

  X Japan
  X Japan — японський рок-гурт, один із засновників стилю Visual Kei. Вклад X Japan в японську рок-культуру істинно вагомий.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/X_Japan]
 • Malice Mizer

  Malice Mizer
  Malice Mizer (яп. マリス·ミゼル/Marisove Mizeru) - японська рок-група, одна з найбільш значущих музичних колективів у жанрі віжуал Кей.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Malice_Mizer]
 • GO!GO!7188

  GO!GO!7188
  GO!GO!7188 — японський рок-гурт, який був утворений у червні 1998 двома випускницями Накасімою Юмі та Номою Акіко. В 1999 році до них приєднався ударник Хосокава Такаюкі.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/GO!GO!7188]
 • Mono

  Mono
  Mono (Моно) — японський гурт, що грає інструментальний та пост-рок. Гурт утворили на початку 1999 року гітарист та композитор Такаакіра Ґото (Takaakira Goto) та його друг-гітарист Йода (Yoda). Незабаром до них приєдналися басистка Тамакі Кунісі (Tamaki Kunishi) та барабанщик Ясунорі Такада (Yasunori Takada).
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Mono_(%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82)]
 • Nightmare

  Nightmare
  Nightmare (яп. ナイトメア Найтомеа) — японський віжуал кей гурт. Є одним із найпопулярніших колективів даного напрямку і часто запрошується для запису саундтреків до аніме, наприклад, для «Зошит смерті» і «Нейро Ногамі: детектив з Пекла». Треба відзначити, що у 1980-х був ще один гурт за назвою Nightmare, який грав треш-метал.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Nightmare]
 • Blood Stain Child

  Blood Stain Child
  Blood Stain Child — японський рок та метал гурт, створений 2000 року у м. Осака. Іноді колектив використовує Visual Kei. За жанром гурт відносять до виконавців Melodic death metal, Євро-транс та язичницького металу.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Blood_Stain_Child]
 • Ling Tosite Sigure

  Ling Tosite Sigure
  Ling Tosite Sigure (яп. 凛として時雨 Rin Toshite Shigure, lit. Холодна злива) інді тріо засноване 2002 року в Сайтамі, Японія. Стиль гурту нагадує пост-хардкор і прогресивний рок, часто супроводжується швидкими змінами темпу, складними гітарними мелодіями та грою на ударних. Вони використовують і чоловічий і жіночий вокал, який коливається від м'якого співу до гучних криків.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Ling_Tosite_Sigure]
 • Midori

  Midori
  Midori (яп. ミドリ)(яп. ミドリ) - це японський джаз-панк ф'южен гурт, який складався з чотирьох учасників та був створений 2003 року у місті Osaka, Japan. Публічне розформування гурту було оголешено вокалісткою Maріко Ґото 25 грудня 2010 року, разом з назвою останнього виступу "Прощавайте, пані Ґото", яке було зігране 28 грудня 2010 р.
  Гурт випустив п'ять альбомів - останні три вийшли під знаком великого японського лейблу (Sony Japan.)
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Midori_(%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82)]
 • Lynch.

  Lynch.
  lynch. — японський рок-гурт, заснований в місті Наґоя 2004 року. Гурт є представником жанру Nagoya kei. 11 жовтня 2007 року Lynch підписали контракт с європейським лейблом CLJ Records, який продюсує японську рок-музику за межами Японії. Гурт випустив 12 альбомів, 3 EP и 14 синглів.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Lynch.]
 • Scandal

  Scandal
  Scandal (яп. スキャンダル, Sukyandaru; стилізовано SCANDAL) — японський дівочий поп-рок гурт з міста Осака. Склад гурту не мінявся з моменту створення і складається з чотирьох учасниць: Харуна (вокал, ритм-гітара), Томомі (бас-гітара, вокал), Мамі (соло-гітара, вокал), Ріна (ударні, гітара, клавішні, вокал).
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Scandal_(%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82)]
 • Matenrou opera

  Matenrou opera
  Matenrou Opera (яп. 摩天楼オペラ, укр. Опера Хмарочосів) — японський сімфо-метал-гурт. Їх лірика будується на ідеї поєднання музики минулого (класичної) та майбутнього (метал).
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Matenrou_opera]
 • Versailles

  Versailles
  Versailles - японська група Visual Kei, яка грає в стилі пауер-метал/неокласичний метал. Створена в березні 2007-го року. В основі творчості гурту стоїть ідея «абсолютно ідеального звуку і крайнощів естетизму» яка була придумана вокалістом групи, Камідзе.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Versailles_(%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82)]
 • Babymetal

  Babymetal
  Babymetal (укр. Бебіме́тал) — японська вокально-танцювальна хеві-метал група. Нинішні учасниці групи — дві дівчини. Відіграє сплав металу та ідол-музики. Їх звукозаписна компанія визначає стиль групи як «каваї-метал».
  Група була сформована як «юніт» (підгрупа) японської дівчачої музичної групи Sakura Gakuin у 2010 році.
  https://uk.wikipedia.org/wiki/Babymetal
 • Man with a Mission

  Man with a Mission
  «Man with a Mission», стилізований як MAN WITH A MISSION або інколи як MWAM — японський рок гурт який був заснований у Шібуя, Токіо, Японія у 2010. Цей гурт в даний час складається з п'яти учасників зі сценічними іменами Токіо Танака (вокал, лідер гурту), Жан Кен Джонні (гітара, вокал, реп), Камікадзе Бой (бас-гітара, бек вокал), ді-джей Санта Моніка (ді-джей) і Спеар Ріб (барабани).
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Man_with_a_Mission]
 • Waggaki Band

  Waggaki Band
  Wagakki Band (яп. 和楽器バンド Вагаккі Бандо) — музичний етно-рок-гурт з Японії.
  [https://uk.wikipedia.org/wiki/Waggaki_Band]