Фільмографія Квентіна Тарантіно

Timeline created by facebooker_2290505027886440
In Film
 • "Cкажені Пси"

  "Cкажені Пси"
  «Скажені пси» (англ. Reservoir Dogs) — перший фільм режисера Квентіна Тарантіно, психологічна драма з кримінальним сюжетом. Квентін Тарантіно цим фільмом започаткував свій фірмовий стиль: яскраві діалоги, нелінійний розвиток сюжету, спритні стрибки назад і вперед у часі, щоб виявляти нові деталі або грані героїв. «Скажені пси» стали культовим кіно. Журнал Empire назвав їх «Найвидатнішим незалежним фільмом усіх часів».
  Трейлер: https://youtu.be/vayksn4Y93A
 • «Криміна́льне чти́во»

  «Криміна́льне чти́во»
  «Криміна́льне чти́во» — культовий художній фільм 1994 року одна з найвідоміших робіт режисера Квентіна Тарантіно. Фільм постійно перебуває в першій десятці списку найкращих 250-х фільмів на сайті IMDb. Картина вважається важливою віхою в історії кінематографа, що дала відчутний імпульс розвитку незалежного американського кіно.
  Нагороди: Золота пальмова гілка Каннського кінофестивалю (1994)
  Премія «Оскар» за найкращий сценарій (1995) Трейлер: https://youtu.be/5ZAhzsi1ybM
 • "Джекі Браун"

  "Джекі Браун"
  "Джекі Браун" - кримінальна драма режисера Квентіна Тарантіно, прем'єра якої відбулася в 1997 році, екранізація роману« Ромовий пунш »Елмора Леонарда. Головні ролі виконують Пем Грієр і Семюел Л. Джексон. Виконавець ролі другого плану Роберт Форстер за цю акторську роботу був номінований на премію «Оскар», а Джексон удостоївся «Срібного ведмедя» за кращу чоловічу роль на Берлінському кінофестивалі і був представлений до отримання «Золотого глобуса».
  Трейлер:https://youtu.be/jec53z9L7Ns
 • «Вбити Білла»

  «Вбити Білла»
  «Убити Білла» — американський бойовик 2003 року режисера Квентіна Тарантіно. Фільм є першою з двох частин-томів. Нелінійний сюжет показує головну героїню, спочатку названу Беатрікс Кіддо, Нареченою, колишнього члена угрупування найманих вбивць, яка прагне помститися колишнім колегам та їх ватажкові Біллу за криваве вбивство усіх присутніх на її весіллі та спробу вбивства її самої.
  Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=Dy43Of16tLY
 • «Вбити Білла» 2

  «Вбити Білла» 2
  «Уби́ти Бі́лла. Фільм 2» — американський бойовик 2004 року, режисером та автором сценарію якого виступив Квентін Тарантіно. Спочатку було заплановано випустити обидві частини одночасно, але так як хронометраж стрічки перевищував чотири години, було випущено дві частини — перша з'явилася у кінотеатрах наприкінці 2003 року, прем'єра другої відбулася у квітні 2004 року.
  Трейлер: https://youtu.be/pOFc1xgsZVw
 • «Безславні виродки»

  «Безславні виродки»
  «Безславні виродки»— фільм режисера Квентіна Тарантіно, що виступив також сценаристом картини. Зйомки фільму почалися восени 2008 року у Франції та Німеччині, прем'єра відбулася на Каннському кінофестивалі 2009 року. Події картини, в якій знялися Бред Пітт, Майк Майєрс, Елі Рот та Крістоф Вальц, відбувається у Франції під час Другої світової війни.
  На 31 грудня 2018 року фільм займав 95-у позицію у списку 250 найкращих фільмів за версією IMDb.
  Трейлер: https://youtu.be/iporxFl2zbw
 • «Джанґо вільний»

  «Джанґо вільний»
  «Джанґо вільний» -американський фільм-вестерн, знятий 2012 року. Режисер та автор сценарію Квентін Тарантіно. У головних ролях — Джеймі Фокс, Леонардо ДіКапріо та Крістоф Вальц.
  За касовими зборами і нагородами «Джанґо вільний» називають найуспішнішим фільмом у кар'єрі Тарантіно.
  Фільм отримав дві нагороди на 70-й церемонії «Золотий глобус» (13 січня 2013): за найкращий сценарій Квентін Тарантіно та за найкращу чоловічу роль другого плану Крістоф Вальц.
  Трейлер:https://youtu.be/Aimn0hq8pgY
 • «Мерзенна вісімка»

  «Мерзенна вісімка»
  «Мерзенна вісімка» — американський фільм-вестерн режисера та сценариста Квентіна Тарантіно. У головних ролях — Семюел Лірой Джексон, Курт Расселл, Дженніфер Джейсон Лі, Майкл Медсен та Брюс Дерн. Дія фільму розгортається у Вайомінгу через кілька років після Громадянської війни і обертається навколо восьми жителів Заходу, які шукають притулку в невеликій галантерейній крамниці, неподалік від зупинки диліжансу на гірському перевалі.
  Трейлер:https://www.youtube.com/watch?v=al3_5VIVF6c
 • "Одного разу в Голлівуді"

  "Одного разу в Голлівуді"
  "Одного разу в Голлівуді" - майбутній американсько-британський трилер 2019 року режисера Квентіна Тарантіно. Прем'єра фільму запланована липень 2019 року. Головний герой — телевізійний актор, який після одного вдалого серіалу займається пошуками можливості пробитися в кінобізнес. Паралельно з ним тим же займається його помічник і дублер. Історія розгортається на тлі подій, пов'язаних з сектою Чарльза Менсона.
  Трейлер: https://youtu.be/8X3hBNCM3Gw