Image 9741e australotitan cooperensis

Вимерлі тварини світу

  • 5700 BCE

    Ірландський олень

    Ірландський олень
    Ірландський олень вважається найбільшим парнокопитним, яке тільки існувало на землі. Вони мешкали у величезній кількості на території Євразії. У довжину ці олені були 2,1 метра. Роги у дорослих самців могли досягти 3,65 метрів завширшки. Жили вони в лісах, а через величезні роги були легкою здобиччю.
  • Тур, або первісний бик

    Тур, або первісний бик
    Первісна дикий бик - прабатько сучасного великої рогатої худоби. Нині вважається вимерлим. Остання особина загинула в лісах недалеко Якторові - вважається що через хворобу, яка зворушила маленьку генетично слабку і ізольовану популяцію останніх тварин цього роду.
  • Додо

    Додо
    Цей птах мешкав на острові Маврикій. Відносився вид до не літаючих птахів. Мав досить значні розміри: до 1,2 метра у висоту, а вага сягала до 50 кілограм. Харчувалися ці птахи фруктами, які падали з дерев. На остові Маврикій хижаки геть відсутні і це був рай для Додо. Так як ці птахи не літали, та й бігали повільно, полювати на них не становило жодних проблем.
  • Стеллерова корова

    Стеллерова  корова
    Вид проживав неподалік азіатського узбережжя Берингова моря. Досягали вони в довжину до 10 метрів, а вагою - до 4 тонн. Ця тварина була схожа на тюленя, у них були дуже масивні передні кінцівки і хвіст. Темного, практично чорного кольору шкіра. На дотик нагадувала кору дуба. Тварина не мало шиї, голова була дуже маленькою, особливо якщо порівнювати з розмірами тіла. Зубами корова не була наділена, тому харчувалася, в основному, дрібною рибою.
  • Безкрила гагарка

    Безкрила гагарка
    Ця дивовижна птах була винищена в середині XIX століття. Через слабкий розвиток крил вона не могла літати, по суші ходила з трудом, але зате чудово плавала і пірнала.
  • Квагга

    Квагга
    На половину зебра, на половину кінь. Мешкали вони в Південній Африці. Квагга - підвид зебри. Тварина дуже легко піддавалася дресируванню.
  • Тілацин - сумчастий вовк

    Тілацин - сумчастий вовк
    Тілацин був найбільшою м'ясоїдною сумчастою твариною. Також його називають Тасмананскій тигр і Вовк Тасманії. У цих тварин м'ясо по істині огидне, а ось шкура просто чудова. Одяг, зроблений із шкіри саме цієї тварини, міг зігріти навіть у сильні морози. Саме з цієї причини на представників цих тварин полювання не припинялася до 1936 року.
  • Туранський тигр

    Туранський тигр
    Цей підвид відрізнявся яскраво-рудим забарвленням шерсті, а також довжиною смуг - вони довші і мають коричневий відтінок. Взимку хутро у цього підвиду ставав густішим і пухнастим, особливо на підчерев'я, з'являлися взимку і пишні бакенбарди.