Моя ігрова історія

 • День народження

 • Gothic 3

  Gothic 3
  Gothic 3 — третя відеогра жанру RPG з культової серії «Gothic» Сюжет складається з подій, які відбуваються після того, як Герой врятував від сил зла острів Хорініс в попередніх частинах. Тепер він вирушає на основну територію королівства Міртана, захопленого орками. Гравець може приєднатися до повсталих і здолати навалу орків, або служити загарбникам і зламати опір — доля королівства знаходиться цілком в його руках.
 • S.T.A.L.K.E.R.:Тінь Чорнобиля

  S.T.A.L.K.E.R.:Тінь Чорнобиля
  «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля» — відеогра в жанрах шутер від першої особи з елементами рольової гри від українського розробника GSC Game World. Дія гри відбувається в зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Гра запозичує ряд термінів і образів з повісті братів Стругацьких «Пікнік на узбіччі» і заснованого на ній фільму Андрія Тарковського «Сталкер»; багато рівнів гри були створені на основі фотографій і документальних зйомок, зроблених на реальній Чорнобильській АЕС і в околицях.
 • Call of Juarez: Bound in Blood

  Call of Juarez: Bound in Blood
  Call of Juarez: Bound in Blood — відеогра, шутер від першої особи, в стилі вестерн, розроблена польської компанією Techland і видана компанією Ubisoft 29 червня 2009 року в США і 3 липня 2009 року в Євросоюзі. Гра є приквелом ігри Call of Juarez, 2006 рік. Цільові платформи: ПК (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360.
 • Call of Duty 4: Modern Warfare

  Call of Duty 4: Modern Warfare
  Call of Duty 4: Modern Warfare (укр. «Поклик обов'язку 4: Сучасна війна») — шутер від першої особи розроблений американською компанією Infinity Ward і виданий Activision. Ця гра стала четвертою в серії Call of Duty і першою в підсерії Modern Warfare. Це перша гра серії, що відривається від тематики Другої світової, події гри відбуваються в наш час і пов'язані з боротьбою проти тероризму. Гра використовує власний рушій, що розроблявся протягом двох років.
 • Assassin's Creed III

  Assassin's Creed III
  Assassin's Creed III, як фінальна частина оригінальної трилогії, завершує розповідь про пригоди Дезмонда Майлза. Він розшукує пристрої, побудовані на Землі попередньою цивілізацією, намагаючись запобігти кінцю світу в 2012 році. Події в історичний період гри переносяться в Америку часів війни за незалежність і охоплюють період з 1753 по 1783 роки. Головним героєм тут виступає індіанець-напівкровка Коннор Кенвей, що бореться за свободу і справедливість для свого народу.
 • Counter-Strike: Source

  Counter-Strike: Source
  Counter-Strike: Source (CS: Source, CS:S) — багатокористувальницький командний тактичний шутер від першої особи, розроблений Valve та Turtle Rock Studios. Це повний ремейк Counter-Strike з використанням рушія Source.
 • Metro 2033

  Metro 2033
  Metro 2033 —Сюжет гри базується на однойменному романі російського письменника Дмитра Глуховського «Метро 2033». Гру розробила українська компанія 4A Games, яку створили вихідці з компанії GSC Game World, що відома у всьому світі завдяки іграм S.T.A.L.K.E.R.
 • Grand Theft Auto V

  Grand Theft Auto V
  Grand Theft Auto V — це пригодницька відеогра 2013 року, розроблена Rockstar North та видана компанією Rockstar Games. Події відбуваються у вигаданому штаті Сан-Андреас, що заснований на південній Каліфорнії. Сюжетна історія слідує за трьома злочинцями, які перебувають під тиском урядового відомства та авторитетних кримінальних фігур. Дизайн відкритого світу дозволяє гравцям вільно переміщуватися по місцевості Сан-Андреаса та вигаданому місту Лос-Сантос, на базі Лос-Анджелеса.
 • Apex Legends

  Apex Legends
  «Apex Legends» – безкоштовна відеогра жанру королівської битви, розроблена компанією Respawn Entertainment та видана корпорацією Electronic Arts. Випуск відеогри відбувся для платформ Microsoft Windows (Origin), PlayStation 4 та Xbox One 4 лютого 2019 року без будь-якого попереднього анонсу чи маркетингової кампанії.
 • Red Dead Redemption 2

  Red Dead Redemption 2
  Red Dead Redemption 2 — це пригодницька відеогра, розроблена і видана Rockstar Games. Сюжет гри розгортається в 1899 році у вигаданій версії середнього заходу і півдня Сполучених Штатів. У центрі сюжету злочинець Артур Морган, член банди Ван дер Лінде, який намагається вижити проти урядових сил, ворожих банд та інших ворогів. Історія також слідує за іншим членом банди Джоном Марстоном, головним героєм першої Red Dead Redemption.