Портфоліо

 • Отримання диплома Бакалавра

  Отримання диплома Бакалавра
  Моє портфоліо розпочинається з 30 червня 2023 року. В цей день я отримала диплом бакалавра по спеціальності "Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література"). Це важлива дата, адже я отримала те, що підтверджує мою освіту. Цей день був сповнений пригод, що підштовхнули мене до продовження навчання.
 • Фахові іспити

  Фахові іспити
  Обов'язковою вимогою для вступу в магістратуру є здача фахового іспиту. Я здавала фаховий іспит з англійської мови і літератури, та з німецької мови. Я справді, готувалась до них і доклала багато зусиль для цього. В результаті, у мене таки вийшло вступити до Житомирського університету ім. Івана Франка
 • Робота

  Робота
  Оскільки, за професією я вчитель англійської мови, то я працюю репетитором з англійської мови для дітей. Я рада, що маю можливість працювати за своєю професією. Дякуючи своїй роботі, я отримую досвід. Зараз я з впевненістю можу сказати, що можу працювати і дистанційно,і оффлайн.І ще однією з переваг, я вмію працювати з різними інетрнет-ресурсами ізавжди рада дізнаватись нове.
 • Вільний час

  Вільний час
  Між навчанням та роботою важливо знаходити час на відпочинок. У свій вільний час я люблю гуляти парком та читати книгу. Здається, що тоді можна дійсно відпочити та забути про буденність.
 • Початок навчання

  4 вересня розпочалось навчання на магістратурі. Знову є можливість відчути себе студентом. В цей день я познайомилась з одногрупниками, з куратором, з розкладом. Магістратура це ще один шанс дізнатись чогось нового та розвинути себе, як викладача.