Біографія Джона Кеннеді. Довідка

 • Кеннеді балотувався в сенат

  Кеннеді балотувався в сенат
  У 1952 році Кеннеді балотувався в сенат і завдав поразки своєму конкуренту з Республіканської партії з перевагою в 70 тисяч голосів. Був переобраний в 1958 році, отримавши понад 70% голосів виборців.
 • Кеннеді висунутий кандидатом

  Кеннеді висунутий кандидатом
  13 липня 1960 року Демократична партія офіційно висунула Кеннеді як свого кандидата на посаду президента США. 8 листопада 1960 Джон Кеннеді випередив у процесі голосування кандидата від республіканців Річарда Ніксона і став наймолодшим президентом в історії США, а також першим президентом-католиком.
 • Вбивство Кеннеді

  Вбивство Кеннеді
  Наприкінці 1963 року народження, готуючись до майбутнього року виборів, президент почав серію поїздок країною. 21 листопада 1963 року Кеннеді прилетів до Техаса. Наступного дня його кортеж урочисто рухався вулицями Далласа, потім повернув на Елм-стріт, де рівно о 12.30, при великій юрбі людей, що зібралися привітати президента, пролунали постріли.
 • Похорон Кеннеді

  Похорон Кеннеді
  Розслідуванням вбивства Джона Кеннеді займалося ФБР на чолі з Едгаром Гувером, а також комісія Воррена. У 1979 році, перевіряючи матеріали розслідування, проведеного ФБР, спеціальний комітет конгресу дійшов висновку, що в тій частині, яка стосувалася власне вбивства президента, слідчі спрацювали на відмінно, але недостатньо уваги приділили з'ясуванню мотивів злочину і ймовірної змови проти Кеннеді. Результати розслідування комісії Воррена були опубліковані наприкінці вересня 1964 року.
 • Біографія Джона Кеннеді. Довідка

  Біографія Джона Кеннеді. Довідка
  22 листопада 2013 року виповнилося 50 років з дня вбивства американського політичного діяча, 35-го президента США Джона Фіцджеральда Кеннеді (John Fitzgerald Kennedy).